arrow-downitnerdjmsystems-smalljmsystems

Vlastníte novú či staršiu nehnuteľnosť a zvažujete technológiu, ktorá by bola tou správnou voľbou na jej vykurovanie? V takomto prípade ste určite natrafili na možnosť vykurovať nehnuteľnosť tepelným čerpadlom. 

Tepelné čerpadlo je zariadenie, ktoré premieňa energiu nahromadenú vo vzduchu, zemi či vode na teplo. To však nie je jeho jedinou funkciou, tepelným čerpadlom je tiež možné zabezpečiť chladenie objektov či v kombinácií so zásobníkom teplej vody, je možné prostredníctvom tepelného čerpadla zabezpečiť ohrev vody. Naviac je možné tepelné čerpadlo označiť za ekologické riešenie, ktoré napomáha znižovaniu závislosti od fosílnych palív. Vykurovanie tepelným čerpadlom je veľmi vhodným riešením napríklad aj v prípade, ak máte záujem o podlahové vykurovanie či v prípade nízkoenergetických a pasívnych domov.

Tepeln Erpqdlo
Snmka Obrazovky 2023 03 20 115419

Obstarávacia cena tepelného čerpadla je síce o niečo vyššia, ale vykurovanie objektov tepelným čerpadlom je v súčasnosti štátom podporované – vďaka čomu je možné na jeho kúpu čerpať štátnu dotáciu v zaujímavej výške, s čím Vám ako registrovaný zhotoviteľ vieme poradiť a pomôcť. Zároveň vďaka nízkym prevádzkovým nákladom tepelného čerpadla má investícia do tepelného čerpadla veľmi priaznivú návratnosť v porovnaní s inými technológiami vykurovania objektov. Na základe týchto skutočností je tepelné čerpadlo veľmi výhodnou a konkurencieschopnou technológiu vykurovania.

Naša spoločnosť dodáva značky tepelných čerpadiel, ktoré sú zárukou kvality a spoľahlivosti a to: Daikin, Samsung, LG, Vivax a Mitsubishi. Montáže tepelných čerpadiel vykonávame prevažne na území Západného Slovenska a Žilinského kraja. 

Tepeln Erpadlo Ovldanie

Kontaktné údaje

V prípade záujmu o bezplatnú obhliadku nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru alebo
na e-mailovej adrese: info@airpower.sk,
na telefónnom čísle: +421 911 443 629.

Kontaktný formulár