arrow-downitnerdjmsystems-smalljmsystems

V otázke zabezpečenia ochrany osôb a majetku je najväčšou prioritou voľba vhodného zabezpečovacieho systému, ktorý ochráni Váš byt, rodinný dom, chatu či firemné priestory pred nezvanou návštevou aj vznikom rozsiahlych škôd.

Paradox Mg5050 Inc K32 Ledcodepad

Súčasné zabezpečovacie systémy sa už nezameriavajú len na predchádzanie neoprávnenému vzniknutiu do priestorov, zameriavajú sa aj na ochranu priestorov pred ďalšími rizikami, ako sú: prítomnosť dymu a neprirodzený nárast teploty v objekte, únik vody, únik plynu, nadmerná prítomnosť oxidu uhoľnatého, rozbitie skla či násilné otvorenie okien a dverí. Naša spoločnosť každému klientovi navrhuje zabezpečovací systém i použitie rôznych typov snímačov a senzorov na základe zohľadnenia všetkých osobitostí monitorovaného objektu i jeho okolia, v súlade s požiadavkami klienta.


Naša spoločnosť po predložení návrhu vhodného riešenia zabezpečovacieho systému zabezpečuje aj následnú montáž, nastavenie ovládacieho softvéru, sprevádzkovanie a zaškolenie obsluhy, nastavenie SMS notifikácií / telefonického hovoru pri spustení poplachu, nastavenie možnosti ovládania na diaľku cez mobilný telefón, možnosť napojenia na PCO, možnosť domácej automatizácie v kombinácií so zabezpečovacím systémom, našim klientom tiež poskytujeme technickú podporu a servis zabezpečovacieho systému.


Snmka Obrazovky 2023 03 03 173909

Montáž zabezpečovacieho systému vieme zabezpečiť vo Vašom byte, rodinnom dome či podniku. Pre našich klientov vyberáme vždy len spoľahlivé a kvalitné produkty, ktoré sú certifikované a spĺňajú najvyššie požadované normy. Pri výbere vhodných zariadení vždy zvažujeme aj pomer cena / výkon a klientovi sa vždy snažím predstaviť viaceré alternatívy, ktoré spĺňajú jeho požiadavky.


Spoločnosť AirPower, s.r.o. bola udelená licencia na prevádzkovanie technickej služby v zmysle §7 ods. 1 zákona č. 473/2005 Z. z. o súkromnej bezpečnosti v znení neskorších predpisov, ktorá oprávňuje spoločnosť na projektovanie, montáž, údržbu, revíziu alebo opravu zabezpečovacích systémov, poplachových systémov a systémov a zariadení umožňujúcich monitorovanie pohybu a konania osoby v objektoch.


V prípade záujmu o bezplatnú obhliadku nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulár, na e-mailovej adrese: info@airpower.sk, alebo telefonicky na telefónnom čísle: +421 911 443 629.

Kontaktný formulár